Історія створення клубу

Епізод V: нова ера

За сім років існування клубу було продегустовано десятки тютюнів, викурено сотні люльок, відвідано безліч чемпіонатів в різних куточках Украіни, налагоджені зв'язки з іноземними клубами. Багато людей приходило в наш клуб, а ще більше проходило повз, залишаючи по собі тільки свій дух, як старий тютюн в люльці. Склад нашого клубу специфічний, але разом мистворюємо унікальну суміш: дружніх, неординарних, справедливих і відданих люльці людей. Цього року закрився Роял паб - місце перших засіданнь, яке стало свідком створення перших сторінок нашого клубу. Наразі вінницький клуб продовжує свою багаторічну традицію в інший день, в іншому місці ми продовжуємо писати свою історію. Чекаємо на кожного з вас в четвер о 18:00, щоб в дружній атмосфері викурити люльку. Місце зустрічі щасливих поціновувачів люльки і добрих тютюнів можна знайти за допомогою карти на головній сторінці. Прохолодного диму з Вінниці.

gallery/img_20180220_210705_369

Епізод I: початок

Давним давно в далеком-далекому 2011 році у місті Вінниця юний, ще не куштувавший латакії і безвусий, люлькокур Валерій шукав собі побратимів. На безкрайніх просторах інтернету йому стрівся Вадим, який був не просто бувалим люлькокуром, а й каталізатором у створенні атмосфери засіданнь і дегустацій найрізноманітніших тютюнів. Перше засідання клубу відбулося 1 серпня 2011 року в "Роял Пабі", зайнявши свій столик "за рогом" Валерій, Вадим і Дмитро закурили свої перші люльки, як члени вінницького клубу люлькокурів. З кожним засіданням до клубу приєднувались нові послідовники, відкривались нові тютюни і традиційно смакувалось віскі. В 2012 році "наш челеловек" Валерій побував на своєму першому чемпіонаті в Одесі.

Епізод II: останній люлькокур

В 2012 році настали темні часи для вінницького клубу. Вийшов закон про заборону паління в закладах. В клубі тимчасово залишилась одна єдина людина, яка по суті й була клубом.  

Епізод IV: кубок Поділля

В 2015 вінницький клуб люлькокурів було прийнято в Українську асоціацію люлькових клубів. В 2016 році четверте змагання "Чемпіонат міст", було вирішено реорганізувати в кубок Поділля. Безпрецедентним стало проведення чемпіонату з повільного паління люльки на кукурузках компанії "Missouri Meerschaum". З тих пір вінницький клуб люлькокурів щоосені влаштовує змагання в заміському клубі "Батерфляй", обираючи люлькою чемпіонату "кукурузку". В 2017 прийнято статут клубу. Вперше в історії клубу його склад поповнили дві дівчини, одна з яких встановила новий рекорд клубу з паління люльки. Цього ж року Валерія Гунаса офіційно обрано отаманом. В кінці 2017 Валерій за власним бажаням склав повноваження і передав їх нинішньому пану Президенту Сергію Набалановському.

gallery/img_20180310_191122_641
gallery/33089462336_7ff8c09dc8_c

Епізод III: повернення люлькокура

В 2013 році до клубу приєднався Олексій Плашков, який згодом став люльковим майстром і по сумісництву хранителем клубного золотого запасу. Згодом відбувся перший чемпіонат з повільного паління люльки у м.Вінниця "Чемпіонат міст України". Особливістю цього чемпіонату було використання своїх люльок під час змагання.