ШАНОВНІ ГОСТІ!
Вінницький клуб запрошує вас відвідати наше сімейне свято – Шостий Кубок Поділля.

Змагання традиційно проходить на кукурудзяних люльках від компанії «Missouri Meershaum».
Цього року ми отримали від нашого офіційного спонсора люльку «5th Avenue Diplomat Corn Cob Pipe» ексклюзивно чорного кольору та спеціальні кукурудзяні тампери.
Інформація про люльку:
https://corncobpipe.com/5th-avenue-diplomat-corn-cob-pipe
Тютюн чемпіонату – «Rattray - Marlin Flake», спонсором якого виступив майстер нашого клубу – Олексій Плашков.
Інформація про тютюн:
http://www.tobaccoreviews.com/blend/958/rattray-marlin-flake
Змагання проходить в заміському комплексі відпочинку «Вutterfly». Місце його розташування ви знайдете внизу сторінки. Територія закладу озеленена, в одній хвилині від місця проведення змагання басейн з шезлонгами. За додаткову плату ви можете замовити наступні послуги: сауна, вейк-боурдінг на озері та інші види відпочинку. В 5 хвилинах від місця проведення змагання готель (бронювання номерів організатори змагання виконують для вас самі) .Орієнтовна вартість 1 ночі в готелі – від 20$ за номер на двох. Трансфер з м. Вінниці в «Вutterfly» здійснюється організаторами зранку, в день змагання безкоштовно.
Інформація про заклад:
http://butterfly.vn.ua/

Вінницький клуб з радістю зустріне вас в будь-який час та день! Ми повністю готові до прийому гостей як 7 так і 8 вересня.
Дібратися до м. Вінниця можна використовуючи: залізничний транспорт, повітряний транспорт – аеропорт Гавришівка (Вінниця), автобусне сполучення.

ПРОГРАМА ЧЕМПІОНАТУ:
7 вересня – екскурсії по місту, святкова вечеря на честь приїзду перший гостей;
8 вересня:
11-14 Ідентифікація учасників за допомогою бейджів і перевірка їх статусу на чемпіонаті, відкриття фуршетного стола, початок виставки майстрів та виробників тютюнової продукції
14-17 проведення змагання
17-18 проведення традиційного запливу в басейні з призами, спільне фото, нагородження
О 18 початок святкової вечері.

9 вересня - екскурсії по місту, святкова вечеря для гостей що покидають місто.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ У ЧЕМПІОНАТІ:
У випадку онлайн оплати до 23 серпня – 30 доларів без участі у змаганні та 40 доларів з участю у змаганні (згідно курсу валют ПриватБанк https://privatbank.ua/ на день оплати).
У випадку онлайн оплати після 23 серпня, або оплата на місці - 40 доларів без участі у змаганні та 50 доларів з участю у змаганні (згідно курсу валют ПриватБанк https://privatbank.ua/ на день оплати).

У вартість входить:
Оплата «Без змагання» - перепустка на змагання, фуршет та святкова вечеря 8 вересня.
Оплата «Участь у змаганні» - перепустка на змагання, фуршет та святкова вечеря 8 вересня, люлька «5th Avenue Diplomat Corn Cob Pipe» спеціальна серія для Кубку Поділля 2018 та набір для змагання.
Для дітей учасників змагання віком до 16 років  перепустка на змагання, фуршет та святкова вечеря 8 вересня безкоштовно.

Щоб здійснити онлайн оплату, внизу сторінки натисніть на кнопку «Сплатити онлайн».
На сторінці оплати просимо: 1) зніміть галочку з пункту «Повідомити отримувача по СМС» 2) заповнити усі пункти додаткової інформації!

УВАГА! Кількість учасників змагання обмежена - 50 осіб, в порядку реєстрації.
Якщо у вас виникли питання – зв’яжіться з нами через емейл форму внизу сторінки.

Ім’я  
E-mail  
Повідомлення