Що є Кубок Поділля?

Кубок Поділля - не просто чемпіонат з повільного паління люльки. Кубок Поділля - це місце дружньої зустрічі люлькокурів з різних куточків світу. Ми завжди раді бачити кожного з вас. По праву територію змагання можна назвати "Малою Швейцарією", адже у нас відтепер заборонено проводити голосування, приймати рішення, підписувати угоди і взагалі згадувати люлькокурну політику. Жодних закулісних ігор - лише змагання і відпочинок.

 

Історія Кубку Поділля

В 2013 відбувся перший чемпіонат з повільного паління люльки у м.Вінниця "Чемпіонат міст України".

В 2016 році четверте змагання "Чемпіонат міст", було вирішено реорганізувати в Кубок Поділля. Вперше в Україні чемпіонат з повільного паління люльки проводився на кукурузках компанії "Missouri Meerschaum". З тих пір вінницький клуб люлькокурів щоосені влаштовує змагання обираючи люлькою чемпіонату "кукурузку".

 

Що на вас очікує?

На вас очікують: незабутні враження, приємні знайомства, дружня атмосфера, чесні змагання, а також цінні призи. Чемпіонат з повільного паління люльки відбудеться в заміському комплексі відпочинку «Батерфляй». Комплекс розташований за містом вдалині від міського шуму й метушні (ознайомитись з місцем розташування можна внизу сторінки). Територія закладу озеленена, а також обладнана дитячим майданчиком, безліччю затишних зон для комфортного відпочинку і дружніх бесід та усамітнення. За додаткову плату ви можете замовити наступні послуги: сауна, вейк-боурдінг на озері та інші види дозвілля.  В п'яти хвилинах від місця проведення змагання знаходиться комфортабельний готельВ одній хвилині ходьби від місця проведення змагання знаходиться басейн з шезлонгами та озеро. Продовжуючи традиції минулих років ми пропонумо вам взяти участь в запливі і позмагатися за приз, який отримає найшвидший плавець. Перед проведенням змаганнь традиційно проходитиме виставка тютюнів і люлькових майстрів. Після оголошення результатів і вручення призів переможцям чемпіонату на вас чекає традиційна святкова вечеря. Танцмайданчик та музичний супровід до ваших послуг. Часових обмежень гуляння у нас не було і не буде.