Компанія Missouri Meershaum вкотре виступила офіційним спонсором Кубку Поділля. Люльки та спеціальні кукурудзяні тампера до Кубку Поділля 2018 вже готові! Так, так, вперше в історії - Missouri Meershaum зробила спеціальні тампера для змагання. Поспішаємо реєструватися - кількість учасників обмежена.

gallery/img_1284
gallery/podillia cup, 2018

Фотозвіт про участь Вінницького Клубу в змаганні Галицька Файка 2018. Вітаємо Марину Маслюк зі званням "Наймолодший учасник змагання" і чудовим результатом в індивідуальному заліку. Подяка Львівському Клубу за цінні призи і чудову атмосферу свята. Натискаємо на банер Львівського клубу і ставимо вподобайки!

Турнір пам'яті Євгенія Богданова, що пройшов 28 лютого у м. Київ успішно відбувся! 3 члени Вінницького клубу змогли на власні очі оцінити вправну організацію змагання, посмакувати віскі, смачний тютюн і повернутися з прекрасними враженнями і глиняними люльками пана Олександра Жукова, що з міста Маріуполь. Тиснемо на банер КККТ і читаємо могутній пост пана Мадорського про наших спортсменів!

Висловлюємо вдячність Одеському клубу шанувальників люльки за організацію ХІ чемпіонату з повільного куріння люльки України! Купа позитивних емоцій на рік вперед і незабутні враження від вашого колоритного міста - чудовий приклад, як можна провести змагання такого рівня. Також, що важливо - було обрано нового президента Української асоціації люлькокурів. Ним став Костянтин Шекіта. 

 Вперше в свой історії Вінницький клуб шанувальників люльки відвідав іноземне змагання з куріння люльки! І відбулося це в Польщі, в славному місті Перемишль. Свято Файки це не просто змагання, а свято місцевого значення. Купа туристів, концерти, парад люлькокурів, чудова святкова атмосфера. За день до цього була організована екскурсія до Збігнева Беднарчика - відомого польського майстера. Ми щиро вдячні йому за запрошення і чудове препаті. Також наш клуб висловлює подяку організаторам змагання, та польським клубам які нас щиро прийняли. Не було такого стола де б нас не зустріли з повними келихами та дружніми обіймами.  Львівському клубу окрема подяка за зустріч і допомогу в акліматизації.

 Продовжується реєстрація на Кубок Поділля 2018. Сьогодні реєстрацію пройшли учасники компанії «Сигарний Дім Merry Land», які виразили бажання представити свою тютюнову продукцію. Шанувальників Cornell & Diehl очікують дуже цікаві пропозиції  на нашому змаганні. Організаційний комітет змагання буде радий бачити наших гостей з Кривого Рогу на нашому сімейному святі. Асортимент товару, який буде представлено на змаганні можна побачити на сайті компанії (натисніть на банер).

gallery/41780583_1840807435968350_5695292536197742592_o

Кубок Поділля 2018 успішно пройшов! Ми вдячні гостям чемпіонату, спонсорам, що підтримали наш захід, а саме: Missouri Meershau, Сигарний Дім Фортуна, Сигарний Дім Merry Land, Tattoo salon & Barbershop Ultra, люльковим майстрам, що надали свої люльки та небайдужим люлькокурам, що надали цінні призи в призовий фонд змагання. 

Вінницька команда щиро вдячна організаторам Галицької Файки 2019 за надзвичайно атмосферний захід! Вітаємо наших учасників змагання з чудовим виступом - Сергій Набалановський зайняв 8 місце, Сергій Тарасюк - 16 місце. Також було поставлено індивідуальний рекорд - Сергій Набалановський перейшов за 1 годину куріння на офіційних змаганнях! Наступного разу вінницька команда завітає до Львова вже в жовтні для участі у Кубку Світу 2019.